ASTROLOJİ VE TAROT

Yeni Umutlar ve Beklentilerle Dolu Bir Haftaya Girdik

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 18.02.2013

Yeni Umutlar ve Beklentilerle Dolu Bir Haftaya Girdik

Ayın 18'inde Balık burcuna ilerleyen Güneş yeni beklentileri ve umutları müjdeliyor. Ünlü Astrolog Hakan Kırkoğlu bakın bu haftaya yönelik hangi yorumlarda buluyor.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan

Aceleci Olmamanız Gereken Bir Dönemdesiniz

Bu dönemde kişisel atılımlar ve yeni başlangıçlar yapma konusunda çok hevesli olabilirsiniz. Ancak tam olarak dikkat etmediğiniz ve gözden kaçırdığınız detaylar da olabilir. 18’inden itibaren Balık burcuna ilerleyen Güneş bu dönemde elde olmayan nedenlerin, fedakarlıkların gündeme gelebileceği koşullara işaret etmekte. Gereksiz bir aceleciliğin kurbanı olmamaya bakmalısınız. Arkadaşlıklar, gruplar ve sosyal çalışmalar için daha keyifli günlerdesiniz. Beraberlikler yeni beklentiler de getirmekte.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayallerinizin Yüksek Olduğu Bu Dönemde Riske Girmemeye Dikkat Edin

Bu dönemde maddi konularda güvensizlikler, bazı elde olmayan nedenler ve huzursuzluklar söz konusu olabilir. Parasal alanda ya da risk içeren durumlar karşısında daha dikkatli olmak gerek. Neyse ki 18’inde Balık burcuna ilerleyen Güneş yeni beklentiler ve umutlar içerisinde olabileceğiniz anlatıyor. Bu dönemde sosyal konular, grup çalışmaları ya da yardımlaşma konuları sizi daha aktif kılabilir. Hayalleriniz yüksek. Hizmete odaklı işler yapabilirsiniz. Aşkta ise daha akılcı olunmalı.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Kararlı Hareket EtmenizBaşarınızın Anahtarı

Bu dönemde sizi daha umutlu ve cesur kılan çok şey var. Yeni beklentiler ve girişimler içerisindesiniz. Yükselen umutlarla harekete geçebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu dönemde kariyer alanınıza ilerleyen Güneş daha fazla dikkat çekebileceğinizin de göstergesi. Bugünlerde mesleki konular, iş açısından sizi meşgul eden çok şey var. Test altında sayılırsınız ve kararlılık göstererek başarınızı daha kalıcı kılabilirsiniz. Farklı görüşleri dengelemeye bakın, dikkatsizlikler de can sıkabilir.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Olumlu Haberler Alacağınız Bu Hafta Yeni İnsanlarla Tanışabilirsiniz

Bu dönemde sorumluluklar, işe ait yeni gelişmeler ve sizi daha atak kılan durumlar söz konusu. Biraz gayret ve çaba ile iş hayatınızda yepyeni şeyler yapabilirsiniz. 18’inde Balık burcuna ilerleyen Güneş de kendinizi geliştirebileceğiniz ve olumlu haberler alabileceğiniz gelişmelere işaret ediyor. Yeni çevreler, yeni insanlar ve düşüncelerinizi zenginleştirebileceğiniz imkanlar var. Yolculuklar da keyifli olabilir. Bu dönemde kendinizi pek çok alanda ve medyada daha iyi ifade etme olanağı bulabilirsiniz.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Hafta Parasal Konularda Akıllıca Kararlar Almanız Önemli

Özellikle kendinizi inancınızı ve cesaretinizi yenileyebileceğiniz günlerdesiniz. Size daha geniş bir çerçeve kazandıracak, düşüncelerinizi geliştirebilecek olanaklar var. Bu arada finansal konular, ortaklaşa işler ve yatırımlar açısından da meşgul edici bir gündem olabilir. Bazı kriz yaratan konular, riskler ve sizi kabullenmeye zorlayan koşullar içerisinde olabilirsiniz. Bu dönemde parasal durumunuzu, borç ve alacaklarınızı daha akılcı yönetmeye özen gösterin. Aşkta ise daha yakın bağlar kurabilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

İşyerinde Daha Dikkatli ve Kontrollü Olmanız Gereken Bir Hafta

Bu dönemde ortaklaşa konular, ilişkiler, evlilik ve anlaşmalar gündeminizde daha önemli bir yer tutmakta. Bazı karşıtlıklar da söz konusu. Tek başına hareket etmek pek kolay değil. Özellikle 18’inden sonra sizi oylayan ve daha çok zaman alan işlere, hizmetlere, fedakarlıklara odaklanabilirsiniz. Bu dönemde çalışma ortamınızda daha dikkatli ve kontrollü olmak gerekebilir. Kendinize, sağlığınıza daha çok özen göstermeye bakın. Sabır ve dayanıklılık isteyen bir dönemdesiniz.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Aşk ve İlişkilerde Bu Hafta Daha Tutkulu ve Hassas Olabilirsiniz

Bu dönemde zaman alan işler, detaylar ve daha çok çalışmayı gerektiren durumlarla karşılaşıyorsunuz. Fiziksel açıdan da fit olmak gerek. 18’i ile birlikte, sezgilerinizi daha iyi kullanabileceğiniz, yaratıcı konulara yönelebileceğiniz koşullar başlıyor. Bu dönemde aşkta ve ilişkilerinizde daha tutkulu ve hassas olabilirsiniz. Aşkta gözü kapalı hareket etmek mümkün. Ayrıca zevkler ve keyif veren uğraşlar için de zaman harcayabilirsiniz. Bu dönemde duygularınızı daha rahat ifade etme imkanı bulabilirsiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendinize Vakit Ayırmanızın Fayda Sağlayacağı Bir Dönemdesiniz

Bu dönemde yaratıcı olmanızı sağlayan fırsatlar ve hayata daha pozitif bakabileceğiniz olanaklar var. Aşkta ve keyif veren konularda daha mutlu olabilirsiniz. Kendiniz için daha çok zaman yaratabilirsiniz. 18’i ile birlikte, dikkatinizi yakın çevreniz, eve ve aileye ait konulara yöneltmeye başlıyorsunuz. Bu dönemde kendinize, iç sesinize ayırabileceğiniz şeyler var. Ancak ailevi konular, eve, toprağa, yatırımlara ait işler yorucu ve zaman alıcı da olabilir. Ani kararlardan kaçının.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Yeteneğinizi Kullanarak Kazanç Elde Edebilirsiniz

Bu dönemde sizi tek başına hareket etmeye yönelten durumlar var. Aynı zamanda ailevi işler, evi ilgilendiren konular da çok hareketlilik getirmekte. Ayrıca bu dönemde yakın çevrenizdeki değişiklikleri de önemseyebilirsiniz. Ziyaretler, konuşmalar, yazışmalar ve sizi bir ölçüde hassas ve fedakar kılan konular içerisindesiniz. Bu durum kardeşlerle, komşularla da ilgili olabilir. Venüs’ün konumu ise yeteneklerinizi iyi kullanarak kazanç elde edebileceğiniz güzel imkanlar olduğunu göstermekte.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Aşk ve İlişkilerde Hareketli Günler Yaşayacaksınız

Bu dönemde yeni umutlar, hareket ve canlılık getiren imkanlar var. Yakın çevreniz sizi harekete geçirmekte ve bu konularda yenilik heyecanı içerisindesiniz. Çevresel değişiklikler, yeni haberler ve konuşmalar söz konusu. Ayrıca eğitsel konuların da dikkat çekmesi mümkün. Burcunuzdaki Venüs sizi aşkta ve hayatın keyiflerinde daha pozitif kılmakta. Bu dönemde yeteneklerinizi, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz ve maddi imkanları harekete geçirebileceğiniz olanaklar var ama para konularında daha gerçekçi olmaya bakın.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Öfkenizi ve Çıkışlarınızı Kontrol Altına Almanız Gereken Bir Haftadasınız

Bu dönemde imkanlarınızı ve para durumunuzu daha aktif biçimde kullanabileceğiniz koşullar içerisindesiniz. Maddi konular, harcamalar sizi harekete geçirmekte. Ayrıca 18’inden itibaren burcunuza ilerleyen Güneş daha pozitif ve iyimser bir mizaca gireceğinizi anlatıyor. Bugünlerde en dikkatli olmanız gereken şey öfkenizi ve ani çıkışlarınızı kontrol edebilmek. Burcunuzdaki Mars sizi gereksiz yere fevri kılabiliyor. Kişisel açıdan kendinize odaklanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Milliyet

Konular :