ASTROLOJİ VE TAROT

Yeniay Sizi Nasıl Etkileyecek?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 04.03.2014

Yeniay Sizi Nasil Etkileyecek

Balık burcunda gerçekleşen yeniay kimleri daha görünür ve dikkat çekici kılıyor? Kimler aşk ve güzellikler içeren konularda daha mutlu ve keyifli günler geçirecek? Bugün nelere dikkat etmeli? Nelerden kaçınmalı? Hangi risklere karşı temkinli davranılmalı? İşte uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'nun haftaya dair dikkat çekiciyorumları.

Bugün Nelere Dikkat Etmeli?

Bugün ne yapılabilir ? Bugün özellikle öğle sonrasında ilişkilerimiz test altında olabilir. Ne kadar samimi ve iyi niyetli olsak da, yanlış anlamaların önüne geçmek için daha serinkanlı olmalıyız. Duygusal alanda tutarsızlıkların olduğu bir gündeyiz. Bugün aynı zamanda ani kararlar ve beğenilerle yapılan alışverişlerden de kaçınmak gerek.

Nelerden Kaçınmalı?

Günün ilk yarısını daha iyi değerlendirmeye bakalım. Harekete geçiren, heves uyandıran çok şey var. Ancak gün boyunca fiziksel tehlike yaratabilecek durumlara karşı daha dikkatli olalım. Bugün parasal konularda da özenli olmaya bakalım. Masraf çıkaran durumlar, gereksiz harcamalar söz konusu olabilir.

İşte haftanın astroloji yorumu: (Yükselen burcunuzu da mutlaka okuyun!)

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünlerde tam olarak göremediğiniz, belirsizlik ve gizlilik içeren durumlara önem vermelisiniz. Henüz netleşmemiş çok şey var. Aynı zamanda geri hareketine başlayan Mars böyle zamanlarda vereceğiniz kararların pek sağlam ve sağlıklı olamayabileceğini anlatmakta. Bu dönemde bazı fedakarlıklarda bulunmak ve kabullenme içerisinde olmak gerekebilir. Parasal konulara, harcamalarınıza daha fazla eğilebilirsiniz. Elinizdekileri daha iyi korumaya, değerlendirmeye bakın. Arkadaşlıklar, sosyal konular size daha fazla destek çıkabilir.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde girişimlerinizde, kişisel konularda daha başarılı ve istikrarlı olabilirsiniz. Balık burcundaki yeniay sayesinde gelecek beklentileriniz sizi daha mutlu kılıyor. Özellikle yaratıcı alanda ve size güvence getiren konularda yapıcı adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde kendinizle, bedensel sağlığınızla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Kişisel girişimlerinizde rahatlatıcı şartlar içerisindesiniz. Yine bu dönemde sosyal alanda, arkadaşlık ilişkilerinde yumuşak ve destekleyici koşullar var. Hayatınıza daha çok bereket ve kazanç geliyor.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Balık burcunda gerçekleşen yeniay sizi daha görünür ve dikkat çekici kılıyor. Bu yeni dönemde sorumluluklar, mesleki konular öne çıkabilir. Bir bakıma test altındasınız. Aynı zamanda ortaya çıkacak yeni gelişmelere, durumlara dikkat edin. Zira bu gelişmeler önümüzdeki üç ay içerisinde daha belirgin hale gelebilirler. Bu dönemde maddi konular, birikimleriniz ve harcamalarınız yönünde daha gerçekçi olmaya bakın. Bunun yanı sıra, eğitsel uğraşlar, yolculuklar ve uzaklarla ilgili haberler, yeni beraberlikler pozitif bir ton getirmekte.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Balık burcundaki yeniay size akıcı enerjiler, keşfetme duygusu ve kendini geliştirme olanakları getiriyor. Özellikle 6’sından sonra Jüpiter’in burcunuzda düzgün hareketine dönmesi ile birlikte, bir süredir kaybettiğiniz enerjinizi ve iyimserliğinizi geri kazanmaya başlıyorsunuz. Bu dönemde gelecek yönünde daha güvenli ve istikrarlı hissedebilirsiniz. Aynı zamanda gruplar ve arkadaşlıklardan da destekler görebilirsiniz. Ancak evde ilişkilere özen göstermek gerek. Yakın beraberliklerde, aşkta daha özgür kalabilmeyi göze almalısınız.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde biraz dikkatli olmak ve gereksiz risklerden, dikkatsizliklerden kaçınmak gerek. Balık burcundaki yeniay gururunuzu ilgilendiren konularda daha fazla anlayış ve empati geliştirmeniz yönünde size yol gösterici olabilir. İçinizdeki sesi dinleyerek kendinizi rahatlatabilirsiniz. Yine bu dönemde ortak işler, işinize ait durumlar, yatırımlar, miras, krediler gibi konularda yeni çözümler bulmanız kolaylaşabilir. Venüs’ün Saka burcuna ilerlemesi arkadaşlıklarınıza, beraberliklerinize daha pozitif ve akılcı biçimde yaklaşabileceğinizi anlatmakta.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Şimdi karşıt burcunuz Balık’ta gerçekleşen yeniay son altı aydır sizi meşgul eden konular karşısında yeni bir tutum alabileceğinizi gösteriyor. Olumlu ya da olumsuz, bu dönemde sizi uzun süredir ilgilendiren durumları daha iyi anlayabilirsiniz. Özellikle ilişkiler, ortak konular içinde başkalarından destek görmeniz ve önemli tavsiyeler almanız mümkün. Ancak ortak kazançlar, parasal beklentiler ve işinize yönelik konularda daha özenli ve soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Ayrıca bugünlerde uzaklarla ilgili işler, yolculuklar daha sık gündeme gelebilir.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın bu döneminde zaman alan hazırlıklar, iş açısından meşgul eden koşullar ve daha çok fedakarlık göstermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Balık burcundaki yeniay hizmet etmek, çalışmak ve çaba göstermek yönünde daha anlayışlı olabileceğinizi gösteriyor. Yine bu dönemde sağlığınızla ve sizi zorlayan koşullarla daha çok ilgilenebilirsiniz. 6’sında Venüs’ün Saka burcuna ilerlemesi hayata bakışınızı daha pozitif kılmaya başlıyor. Yine bu dönemde iş hayatında, ailevi alanda gündeme gelecek olumlu değişikler sizi iyimserleştiriyor.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Balık burcunda gerçekleşen yeniay bu dönemde yaratıcı alanda, aşk ve güzellikler içeren konularda daha mutlu ve keyifli olabileceğinizi anlatıyor. Ailevi konular, çocuklarla ilgili gelişmeler pozitif ve rahatlatıcı olabilir. Aynı zamanda bu dönemde ilişkilere, evlilik konusuna ve kimi zaman karşıtlık yaratabilecek durumlara da dikkat etmelisiniz. Enerjinizi dağıtmamaya gayret edin. Geri giden Mars özellikle ilişkiler, ortaklı işler ve karşıtlık içeren durumlar içinde soğukkanlı olmanızı gerektirmekte. Gizli kalan olaylarla ilgilenebilirsiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde bitişler, kabullenmeler beraberinde yeni başlangıçları da getiriyor. İçinizdeki sese, sezgilerinize daha çok kulak verin. Kendi iç dünyanızda çok şey yaratabilirsiniz. Bu dönemde koşullar dağınık ve ikilem yaratıcı olsa bile, 6’sından itibaren daha pozitif gelişmeler, haberler gündeme gelebilir. Saka burcuna ilerleyecek olan Venüs özellikle yolculuklar, anlaşmalar ve daha olumlu bir iletişim getirmekte. Bu dönemde arkadaşlıklardan, gruplardan destek görebilirsiniz. İşte ise daha somut konulara odaklanmak gerek.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu dönemde kişisel ufkunuzu ve tecrübelerinizi geliştirebileceğiniz koşullar elde edebilirsiniz. Balık burcundaki yeniay zihninizi dolduran çok şey olduğunu ve sezgilerinizden yararlanabileceğinizi anlatmakta. Daha yumuşak bir iletişim, yakın çevrenizdekiler, kardeşlerle ilgili konularda anlayış, empati ve fedakarlıkların gündeme geleceği görülmekte. Ayrıca bu dönemde düşüncelerinizi somut ve kazançlı hale getirecek yeni koşullar elde edebilirsiniz. 6’sından sonra ortaklaşa konularda kapalı olan kapıların açıldığını görmek sevindirebilir.

Kova (Saka) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta 6’sında Venüs’ün burcunuza ilerlemesi hayatın güzel yönlerini yeniden keşfetmek, zevk almak ve arkadaşlıklar geliştirmek için güzel fırsatların olabileceğini anlatıyor. Ayrıca iş hayatınız açısından kazanç getirebilecek işbirlikleri ve anlaşmalar da mümkün. Para durumunuza ve kaynaklara odaklanabilirsiniz. Topraktan, gayrimenkulden ya da ailenizden gelen gelirler, daha fazla istikrar arayışı vurgulanmakta. Bu dönemde ev ve ailenize ilişkin konularda daha çok şey yapabilirsiniz. Ancak iş hayatındaki koşullar beklemelere neden oluyor.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Burcunuzda gerçekleşen yeniay size daha fazla hareket olanağı, şans ve girişim isteği getirmekte. Yılın bu döneminde oldukça başarılı olabilirsiniz. İşte ve ilişkilerde kendinizi daha iyi anlatabilirsiniz. Değişik düşünceler, yaratıcılığınızı harekete geçiren koşullar var. Ayrıca bu dönemde düşüncelerinizi daha somut ve kalıcı kılabilecek fırsatlar elde edebilirsiniz. Ancak ortaklı konularda, eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları yüzünden bazı çatışmalar mümkün. Bu koşullar içerisinde soğukkanlı olmak, tartışmaya girmemek gerek.

Milliyet İnternet Sitesi

Konular :