ASTROLOJİ VE TAROT

Yeniay Yeni Fırsatlar Yaratacak Bu Hafta

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.07.2012

Yeniay Yeni Fırsatlar Yaratacak Bu Hafta

"Yeniay Yengeç burcunda doğuyor. Yeniay ev almak-satmak, taşınmak, yuva kurmak gibi amaçlarınızı gerçekleştirmeniz için yeni fırsatlar yaratacak." diyor Uzman Astrolog Su Karakuş bu hafta için. Unutmayın, başarılı Astrolog Su Karakuş'un haftalık değerlendirmesini köşe yazısından takip edebilirsiniz.

İşte Su Karakuş'tan 16 Temmuz haftası burç yorumları.

KOÇ:

Yeniay, ev almanızı, evinizle ilgili geciken tadilatları başlatmanızı, taşınmanızı veya yuva kurmanızı sağlayabilir. Ailenizin baskısından sıyrılıp ayrı bir yaşam kurma çabanız bu konuda teşvik edici olacak. Yakın çevreniz bu dönemde oldukça destekleyici. Hafta sonundan itibaren Güneş Aslan burcuna geçerek, aşk ve eğlence yaşamınıza renk katacak. Eski sevgililerinizin birer birer sizi araması şaşırtmasın. Jüpiter yepyeni ve geniş bir çevrede kendinizi tanıtma olanağı bulmanızı sağlayacak. Görünüşünüzden kişisel ifadenize kadar birçok değişikliği planlayabilirsiniz.

BOĞA:

Yeniay, sunum, reklam, iletişim ve yakın çevre alanınıza yenilikler getirecek. Web sitenizi yenilemek, cep telefonunuzu bir üst modelle değiştirmek için bu fırsattan yararlanabilirsiniz. İş yerinizle ilgili baskılar yenilik için ön ayak olacak. Evinizin enerjisi canlandırmak içinse hafta sonunu tercih edeceksiniz. Yeni eşyalar almak yerine büyük bir temizlik ve eşyaların yerini değiştirmek, eğlenceli araçlar satın almak evde daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayabilir. Finansal anlamda tam bir canlanma yaşamanızda yine hafta sonundan itibaren mümkün.

İKİZLER:

Para alanınızı hareketlendirecek yeniay, hafta başından itibaren etkili olacak. 24 Temmuza kadar sürecek olan etkiyi olumlu kullanmak için yeni başlangıçlar yapmalı, gelir kaynakları araştırmalısınız. Aşk ve eğlencesiz bir yaşam mahrumiyetlerini sorgulamanıza yardımcı olabilir. Hafta sonundan itibaren hem yakın çevrenizle ilişkiniz daha canlı hale gelecek hem de medyada yer alabileceksiniz. Yayın dünyasında özel bir yer edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızın gizli desteği sizinle olacak.

YENGEÇ:

Burcunuzda doğan Yeniay hafta boyunca yaşamınızın her alanında yenilik getirebilir. Evlenmek, saç renginizi değiştirmek, görünüşünüze önemli bir yernilik katmak alternatifleriniz arasında. Aile baskısından kurtulmak için atacağınız bu adımla yaşama adeta yeniden merhaba diyeceksiniz. Kariyerinizde önemli bir değişiklik bekliyorsanız hafta sonundan itibaren büyük şansı bulacaksınız. Yöneticileriniz fark ettirmeden sizi önerebilir ve destekleyebilirler. Parasal konularda canlılık ve verim döneminiz ise yine hafta sonunda başlıyor.

ASLAN:

Kötü alışkanlıklarınız ve bilinçaltınızda blokaj yaratan kötü düşünce kalıplarınızı değiştirecek bir yeniay doğuyor. Yakın çevrenizle yaşayacağınız güçlük nedeniyle yenilenmek ve değişmek isteyebilirsiniz. Yalnızlık duygunuza iyi gelecek çalışmalar, reiki ve meditasyonda olabilir. Hafta sonunda Güneş burcunuza yerleşerek, daha canlı, daha diri görünmenizi sağlayacak. Bir çok arkadaş yaşamınıza yine hafta sonundan itibaren katılabilir, renk katabilir ve birlikte çok uzun bir yolu yürümeye karar verebilirsiniz. Yolculuklar aniden ortaya çıkabilir.

BAŞAK:

Arkadaşlık alanınızda doğan şefkatli yeniay, yardım etmekten yardım istemeye zaman bulamayan kalbinize bir ışık getirecek. Yeni dostlarla birlikte geleceğe yürümeniz daha kolay olacak. Para kaynaklarınız konusunda sıkıntılı arayış yaşamınıza bu konuda yardım edebilecek kişiler katarken, hafta sonundan itibaren daha çok dinlenmek daha az yorulmakla ilgili keşfinize güvenebileceksiniz. Kariyer yaşamınızın başarı simgesi olan telif, ikramiye gibi getiriler hafta sonundan itibaren artacak.

TERAZİ:

Yöneticilerinizin değişmesini, yeni görevler ve sorumluluklar almanızı sağlayacak yeniay, kariyer alanınızda doğacak ve bütün hafta etkili olacak. Ciddi ve sorumluluk sahibi davranışlarınız sizi yormuş olabilir ve artık değişiklik istediğinizi belli edebilirsiniz. Bu talebiniz dikkate alınacak ve hak ettiğiniz yere ulaşacaksınız. Hafta sonundan itibaren arkadaşlarınızın davetiyle bir çok organizasyona ve partiye katılacak, eğlenme imkanı bulacaksınız. Yine hafta sonundan itibaren uzun bir yolculuğa çıkıp ruh eşinize rastlayabilir veya eş adayınızı ziyaret edebilirsiniz.

AKREP:

Yeniay seyahat ve eğitim alanınıza ışık getirecek. Bir çok yeri gezme, görme şansı bulacaksınız ve romantizmin dünyadaki yaşanma şekilleri hakkında fikir edineceksiniz. Kendinizden kaynaklanan karamsarlığı aşmak için yeniayın olumlu etkisinden yararlanmalısınız. Hafta sonundan itibaren işinize ve görevlerinize daha sıkı sarılacak, daha çok çalışmak isteyeceksiniz. İş alanınızdaki ufak tefek değişiklikler, başkalarının beğenisini kazanmanıza ve kaynaklarını kullanmanızı teklif etmelerine neden olabilir. Hem tatil hem de çalışma ihtiyacınızı dengeleyebileceksiniz.

YAY:

Başkalarının kaynaklarını kullanabileceğiniz, yeni sponsorlar bulacağınız ve telif alacağınız bir dönem başlıyor. Yeniay parasal çözümlemeler sunarken, Güneş de hafta sonundan itibaren seyahatlerle neşenizi yerine getirecek. Deneyimli arkadaşlarınız bu kez örnek olmakla değil köstek olmakla meşgul olduğu için kendi başınızın çaresine bakmayı öğreneceksiniz. Hafta sonundan itibaren aşk ve evlilik yaşamınızda gelişen olaylar kendinizi sağlıklı ve mutlu hissetmenize yetecek. İyimserlik duygularınız yeniden canlanacak ve kalbiniz eski sevgilinizden gelen sinyallerle heyecanla çarpacak.

OĞLAK:

Evlilik ve ortaklık alanınızda doğan yeniay, aile büyüklerinizin veya yöneticilerinizin ısrarlarından kaçınmak için yeni bir hayat arkadaşlığına veya iş ortaklığına onay vermenizi sağlayabilir. Yakınlarınızla birlikte yaşama yeniden dönme fikride alternatifiniz olabilir. Özlediğiniz şefkate kavuşacaksınız. Hafta sonundan itibaren kredi almak için başvurabilirsiniz sorun yaşamayacaksınız. Ailenizle birlikte iş yapmak veya yeni iş kurmak niyetinizse, yine hafta sonundan itibaren büyük bir şans karşınıza çıkacak. Sağlık sorunlarınızın çözümünü de bu hafta sonunda bulabileceksiniz.

KOVA:

Yeni bir iş alanına, yeni iş arkadaşlarıyla çalışma hayatına adım atmak için bu hafta şahane bir şans yakalayacaksınız, mutlaka değerlendirin. Uzak yolculukların verdiği yorgunluk yetti diyorsanız çevrenizi değiştirmekle işe başlayacaksınız. Hafta sonunda yakın çevrenizde ortaya çıkan küçük bir değişiklik aşka ve eğlence yaşamına taşınmanızı sağlayacak. Yorgunluklarınızı teker teker üstünüzden atacaksınız. Yine hafta sonundan itibaren Güneş evlilik ve yakınlarla ilişkilerinizde merhametli gücünü hissettirecek.

BALIK:

Aşk yaşamınızda yılın bu döneminde oluşan yeniay bir kez daha yüzünüzü güldürmeye, yalnızlığını giderecek doğru kişiyi karşınıza çıkartmaya çalışacak. Başkalarının iç dünyasını algılıyor ve kendinizi yoruyorsunuz. Yorgunluklarınızı paylaşacak birine gereksiniminiz var. İş alanınız hafta sonundan itibaren olumlu bir etkiyle canlanırken, müşteri sayınızda hatırı sayılır bir artış gözlemleyeceksiniz. Parasal kaynaklarınız gibi varlıklarınızın niceliğide değişiyor. Ailenizden alacağınız sürpriz destekle ev almanız veya mülk sahibi olmanız da mümkün.

www.sukarakus.com

Konular :