ASTROLOJİ VE TAROT

Astrolog Şenay Yangel'den Hıdırellez Ritüelleri

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.05.2013 - Güncelleme : 27.07.2022
Astrolog Şenay Yangelden Hıdırellez Ritüelleri

Ünlü Astrolog Şenay Yangel'den bolluk, bereket ve maddi şans getirdiğine inanılan beynelminel ritüeller.

Dünyada 6 Mayıs bereket, bolluk, sağlık, talih, kısmet, şifa, uğur ve mutluluk gibi sayısız dileklerın kabul edildiği gün olarak kabul edildiği gündür.
Hızır ve İlyas peygamberler her yıl 5 Mayısı 6 Mayıs'a bağlayan gece buluşup doğaya can vermek üzere sözleşmişler. Onlar tüm gece boyunca gezerler.
Gül ağaçlarına asılan veya suya bırakılan dilekleri toplarlar. Eğer sizinde dilekleriniz bulunursa bugün yerine gelir. Bakalım kimin ne dilekleri var kimin dilekleri kabul olacak.

Ne Zaman Bu Rutielleri Yapmalısınız?

Bugün ve yarın08:00 00:00 saatleri arasında bu rutielleri yapabilirsiniz.

Malzemeler:
* 7 adet tarçın çubuğu
* 7 adet yeşil kadife kese
* Altın sarısı kurdele
* Kağıt para

Sırayla Bunları Yapın


Yeşil kadife kumaştan hazırlanmış, üzerinde Jüpiter sembolü çizili ya da altın rengi işlenmiş kese hazırlayın.

7 adet orta boy kadife kese her birinin içine konulmak üzere kağıt para ve 7 adet tarçın çubuğunu çıkarın.

Parayı yuvarlayın ve tarçın çubuklarıyla birlikte keselerinizin içine koyun. Keselerinizin ağzını altın rengi kurdeleyle sıkıca bağlayın ve evinizde balkon ya da bahçenizin belli yerlerine asın.

Birkaç saat kaldıktan sonra keseleri alın ve evinizin belli köşelerine 5 adet keseyi bir sonraki sene değiştirmek üzere asın. Kalan 2 tanesinden birini çantanıza diğerini ise mutfağınızın istediğiniz bir köşesine asın.

Keselerinizi astığınızda 201 kez “Ya Melikel Mülk” esmalarını okuyun.

Hint sisteminde binlerce yıldır gezengensel enerjileri dengelemek için söylenen mantralar vardır. Ses enerjisi ile ritimsel ahenkle söylenen gezegenlerin enerjilerini faaliyete geçiren ve hızlandıran “Kubera Para’’ mantrasını da dinleyebilirsiniz.

Ritüelinizi bitirdikten sonra okuyacağınız olumlamanız ise şöyle; hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Bolluk, bereket, şans ve huzur benden yana. İstek ve dileklerime ulaşıyor, sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum.

Konular :