ASTROLOJİ VE TAROT

Bu Hafta Dengede Kalmaya Dikkat Edin

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 13.10.2014

Bu Hafta Dengede Kalmaya Dikkat Edin

Bu dönemde Terazi burcundaki birikim bir yandan henüz olgunlaşmamış durumlara ve belirsizliklere, bir yandan da ilişkilerin bağlayıcı olabileceği koşullara işaret ediyor. Yıldızların gelecek beklentileriniz üzerinde etkilerini öğrenmek istiyorsanız tecrübeli Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'nun bu haftaki astroloji yorumunu mutlaka okuyun.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu ilişkilerin ve paylaşımların ne kadar önemli olabileceğini bir kez daha vurguluyor. Yılın bu döneminde önemli değerlendirmeler ve kararlar içerisinde olabilirsiniz. Bundan altı ay önce gündeme gelen konular artık değişmeye başladı. Bu dönemde ilişkilerinizi, arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilir, yeniden inşa edebilirsiniz. 15’inde Yengeç burcundaki son dördün bir yandan da ailevi konulara, hassasiyetlere, yakın paylaşımlara vurgu yapmakta. Sizi etkileyen beraberlikler içindesiniz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu iş ve çalışma konularına ve bu alandaki ilişkilerinize vurgu yapıyor. Bu dönemde iş hayatında bağlayıcı ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Mesleki alanda evraklar, eğitsel uğraşlar ve sizi zihinsel açıdan meşgul eden bazu tekrarlar olabilir. Bu arada sağlık ve beslenme konularına dikkat göstermeniz yerinde olacak. 15’indeki son dördün özellikle yakın çevrenizde, ailenizde ya da görüşmelerinizde ortaya çıkabilecek hassas durumlara ve diplomasi ihtiyacına işaret etmekte. Dengede kalın.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu hayatınıza yaratıcı alanda katabileceğiniz çok şey olduğunu göstermekte. Gerek kendinize zaman ayırmanız ve gevşemeniz, gerekse keyif veren uğraşlar, hobiler açısından güzel zamanlar var. Bu dönemde aşk hayatınızda ve genel olarak ilişkilerinizde daha dışadönük ve heyecanlı olabilirsiniz. Aşkta mutluluk vurgulanıyor. 15’inde gerçekleşen son dördün ise eve ve aileye yönelik harcamalara işaret etmekte. Bugünlerde birikimlerinizi daha akılcı değerlendirmeye bakmalısınız. İniş ve çıkışlar var.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu yakın çevrenize, eve ve ailevi konulara daha fazla zaman ayırabileceğinizi anlatıyor. Evde yeni gelişmeler, evde ilişkiler açısından hareketli bir dönem olabilir. Daha diplomatik ve uzlaşıcı olmaya gayret etmelisiniz. Aynı zamanda gayrimenkuller, toprak ve yatırımlar açısından hareketli koşullar olabillir. Bu dönemde gündeminizde sizi aynı anda meşgul eden pek çok konu var. 15’indeki son dördün sizi kişisel açıdan ilgilendiren konularda karar almak ve değişikliğe gitmek açısından önemli olabilir

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu yakın çevreniz ve ilişkileriniz açısından oldukça canlı, hareketli koşullar getirmekte. Sosyal alanda aktif olabileceğiniz günlerdesiniz. Yeni umutlarınız da olabilir. Ziyaretler, konuşmalar, yazışmalar belirli bir canlılık getirmekte. Yine bu dönemde yaratıcı alanda ve aşkta daha tutkulu, dışadönük olduğunuzu söyleyebiliriz. Ancak 15’indeki son dördün sırasında bazı elde olmayan koşullar, ailenize ya da duygusal hassasiyetlere ilişkin gelişmeleri de hesaba katmalısınız.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu iş ve parasal konulara ait gelişmelere dikkat çekmekte. Bu alanda görüşmeler, yazışmalar ve yeniden değerlendirmeler söz konusu olabilir. Bu arada yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek adına yapabileceğiniz şeyler de var. Yeni işbirlikleri yaratabilirsiniz. 15’inde gerçekleşen son dördün özellikle gelecek beklentileriniz yönünde bazı hassasiyetler ve dalgalanmalar getirebilir. Ayrıca bu dönemde iş hayatında sesinizi tam olarak duyurabilmeniz zor olabilir. Evdeki gelişmeleri de göz ardı etmemelisiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta burcunuzda görülen vurgu kişisel adımlara, yeni girişimlere ve yeteneklerinizi ortaya koyma isteğine işaret etmekte. Güneş burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi ifade edebilir, kendinize güveninizi arttırabilirsiniz. Her zamankinden daha kararlısınız. Yine bu dönemde olumlu beklentiler ve kendinizi geliştirebileceğiniz, kendi şansınızı arttırabileceğiniz olanaklar var. 15’indeki son dördün özellikle ev ve işe yönelik sorumluluklar ve önemli kararlar açısından harekete geçirici olabilir. Daha girişkensiniz.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu dönemde Terazi burcundaki birikim bir yandan henüz olgunlaşmamış durumlara ve belirsizliklere, bir yandan ilişkilerin bağlayıcı olabileceği koşullara işaret etmekte. Bugünlerde bazı gizli kalan konular ve ortaklıklar söz konusu olabilir. İş hayatında ise oldukça gayretli ve daha mücadelecisiniz. Yabancılarla ilgili konularda yeni adımlar içerisinde olabilirsiniz. 15’indeki son dördün özellikle yabancılarla, yolculuklarla ilgili gelişmelere işaret etmekte. Bu konularda bakış açınızı etkileyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu özellikle gelecek beklentileriniz yönünde daha hareketli ve sosyal açıdan aktif olabileceğinizi gösteriyor. Ortaklıklar, anlaşmalar ve evlilik konusuna yönelik hareketlenmeler olabilir. Aynı zamanda çocuklarla ilgili gelişmeler de mümkün. Bu dönemde fazlasıyla girişken, hatta sabırsız olabilirsiniz. Bu nedenle yakın ilişkilerinizi denge tutmaya özen göstermelisiniz. 15’indeki son dördün özellikle ailevi konularda ya da ortaklı konular içerisinde sizi daha hassas kılan streslere işaret ediyor.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu her açıdan aktif ve kararlı olmanızı gerektiren gelişmelere işaret etmekte. İlişkilerde denge kurmanız ve diplomatik olabilmeniz için daha gayretli ve soğukkanlı kalabilmelisiniz. Mesleki sorumluluklar ve bağlayıcı ilişkiler altında olabilirsiniz. Yılın bu döneminde gündeme gelen değişiklikler sizi önümüzdeki aylarda da meşgul edebilir. 15’inde gerçekleşecek olan son dördün özellikle evlilik, ortaklıklar ve ailevi konulara vurgu getirmekte. Bu hafta daha gayretli olmak ve ilişkileri önemsemek gerekiyor.

Kova (Saka) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu kendinizi daha iyi gösterebileceğiniz, ufuklarınızı geliştirebileceğiniz olanaklara işaret etmekte. Akademik konular, basın dünyasına ya da uluslar arası konulara ait gelişmeler dikkat çekici olabilir. İlişkilerinizi geliştirme ve kendinizi daha iyi anlatma konusunda fırsatlara sahipsiniz. Bu arada alacağınız teklifler ve ortaklı konular yeni kapılar da açabilir. 15’indeki son dördün işle ilgili ya da ailevi olan ama sizi bir yandan da hassas kılan, meşgul durumlara işaret etmekte. Daha pratik olmalısınız.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta Terazi burcundaki vurgu yine finansal konulara, ortaklı işlere işaret etmekte. Bu alanlarda daha diplomatik ve uyumlu olma gereği var. Dolayısıyla, bağlayıcı koşullar içerisinde olabilirsiniz. Kuşkusuz bu gelişmeler bazı streslere de yol açabilir. Bu dönemde iş hayatında, kariyer konularında her zamankinden daha cesur ve mücadeleci davranma gereği var ancak üstlerinizle ilişkilerde bazı sürtüşmeler ve kopmalar söz konusu olabilir. 15’indeki son dördün kişisel hayatınıza ve ilişkilerinize daha canlı ve kararlı bir tutum getirmekte.

Konular :