ASTROLOJİ VE TAROT

Ciddi Değişimlere Hazır Olun

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.07.2012

Ciddi Değişimlere Hazır Olun

Dünya düzeninde ciddi değişimlerin oluşacağını temmuz başından itibaren fark edeceğiz. Terazi burcu adalet, yasa ve sözleşmeyle bağlanan ortaklıkları simgeler. Adalet arayışı Mars’ın görevi haline gelecek ve kendini savunmak veya ülkesini korumak isteyen küçük grupların büyük meydan okuyuşlarıyla çalkalanacak dünya." diyor Uzman Astrolog Su Karakuş. Haftanın astrolojik yorumunu okumadan, kararlar almayın.

KOÇ: Şimdilerde Belirsiz Görünen Kariyer Hayatınız, Yakın Zamanda Başarıdan Başarıya Koşacağınızın Sinyallerini Veriyor

Yöneticiniz Mars evlilik alanınıza geçerek değişmenizi isteyecek. Eşinizin veya ortağınızın karşı çıkışları, kişisel ifadenizi ve yaşam biçiminizi değiştirmenizi sağlamalı. Aksi halde kariyerinizde büyük bir yara açılabilir ve kendinizi toparlamanız zor olabilir. Dolunay kariyeriniz adına önemli bir final sağlayacak. İstediğiniz göreve atanabilir veya işten ayrılarak bir süre belirsizlikte yaşayabilirsiniz. Şimdi belirsiz görünen durum çok yakında yerini yaratıcılığınızı öne çıkardığınız ve başarıdan başarıya koştuğunuz bir geleceğe bırakacak.

BOĞA: Yakın İlişkilerinizideki Hatalarınız İş Yaşamanızıda Ciddi Yaralar Açabilir; Dikkatli Olun!

Mars aşk alanınızdaki yorucu yolculuğunu sona erdiriyor ve Terazi burcuna geçerek iş yaşamınızı hareketlendirmeye başlıyor. Ancak kötü alışkanlıklarınızı bırakmazsanız ve yakınlarınızla ilişkilerinizde aynı hataları sürdürürseniz sağlığınız, dolayısıyla iş yaşamınız ciddi bir yara alır. Hafta boyunca seyahatler, eğitim ve yasal işlerle ilgili başlangıçlar yapılmalı, süregelen işlemler bitmeli. Dolunay sertifikanızı almanızı, eve dönmenizi sağlayabilir veya yurt dışı seyahatlerinizi başlatabilir. Ailenizin sürprizleri sevindirecek. Mülk sahibi olmak üzere anlaşma yapabilirsiniz.

İKİZLER: Merkür Gerilemesini En Fazla Hisseden Burçlardansınız, Hafta Boyunca Dikkatli Olmanızda Yarar Var

Aşk alanınıza geçiş yapan Mars, aşık, çekici ve etkileyici görünmenizi sağlayabilir. Romantizmden ziyade erotizm ilginizi çekerken, çocuklarınızla aranızda ciddi tartışmalar gelişebilir. Bu hafta mutlaka ödemelerinizi yapmalısınız. Cezası büyük olan ödeme gecikmeleri başınızı ağrıtabilir. Yöneticiniz Merkür iletişim araçlarınızı, ilişkilerinizi bozmaya başlayacak. Merkür gerilemesinin erken dönem etkisini en fazla hisseden burçlardan olacaksınız. Hafta boyunca dikkatli olmalısınız. Dolunay kredi borçlarınızın tamamlanmasına yardımcı olabilir. En kötü ihtimalde kredi kartlarınızı kesip atmanıza!

YENGEÇ: Aile İçi Tartışmalardan Uzak Olmanızda Fayda Var, Ayın İkinci Yarısı Size İyi Gelecek

Evinizle ilgili beklemede kalan konuları Temmuz’un ilk günlerinden itibaren gündeme getirebilirsiniz. Mars daha cesur kararlar almanızı sağlayacak. Taşınabilir veya ev sahibi olmak isteyebilirsiniz. Aile içi tartışmalar ay boyunca kaçınılmaz görünüyor. Enerjinizi daha sağlıklı alanlarda ifade edin. Dolunay evliliğinizi veya ortaklık ilişkinizi zorlu bir sınavdan geçirecek. Duygusal olarak sarsılmayı göze alıyorsanız sorgulamacı davranın. Ayın ikinci yarısında yaşamınızda tertemiz bir sayfa açacak ve yenileneceksiniz.

ASLAN: Farklı Bir Sektöre Yönelmek İsteyebileceğiniz Bu Hafta Yanlış Anlamalara Karşı Dikkatli Olun!

İletişim, başarı ve zeka alanınıza geçen Mars ayın ilk günlerinden itibaren daha yoğun bir çalışma temposu getirecek. Yakın çevrenizle aranızda polemik yaşamamaya dikkat etmelisiniz. İş yaşamınızı etkileyecek olan dolunay ayın ilk yarısında sağlık sorunları da yaratabilir. Sektör değiştirmeyi düşünebilirsiniz. İşsizseniz yeni bir başlangıç yapabilir, çalışıyorsanız bazı müşterilerinizle alış verişinizi sonlandırabilirsiniz. Merkür ayın ortasından itibaren burcunuzda geri gidecek ve etkisi başladı bile! Yanılgı ve yanlış anlamalar yaşamınızı arap saçına çevirmesin istiyorsanız iletişim hatalarının her an olabileceğini unutmayın.

BAŞAK: Duygularınızın Yıpranabileceği Bu Dönemde, Kazançlı Hedeflerin Peşinden Gideceksiniz

Mars finans alanınıza geçiyor. Daha fazla harcayacağınız ve hırslanıp daha çok kazanacağınız, kararlı davranışlarla hedefe odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Aşk ve çocuklarınızla ilgili sorunlar dolunayın etkisi ile bitecek ancak bu süreç duygularınızı yıpratabilir. Güçlü olmalısınız. Merkür gerilemesi yakınlarınızın sağlığını olumsuz etkilemeye başlıyor. Henüz gerilemedi ama etkisini hissedeceksiniz. Yanlış teşhis konulan bir yakınınızın durumu üzücü olabilir.

TERAZİ: Dostlarınızdan Biri Sizi Bu Hafta Ruh Eşinizle Tanıştırabilir, Etkinliklere Katılmaktan Kaçınmayın

Burcunuza 3 Temmuz’da yerleşen Mars ekstra enerji ve hırs verecek. Cesaretiniz tırmanışa geçerken, doğa sporlarına ilginiz artabilir. Kararsızlık en büyük özelliğiniz ancak Mars’ın transiti daha kararlı ve güçlü görünmenizi sağlayacak. Ev almak, taşınmak gibi uğraşlarınızı dolunayın yardımıyla tamamlayabilirsiniz. Zorunluluklar hiç istemediğiniz halde yer değişikliği getirebilir. Dostlarınızla ilişkileriniz Merkür gerilemesine kurban gitmesin istiyorsanız onları doğru anladığınıza emin olun ve mesajlarınızın ulaşmamış olabileceğini hatırlayın. Dostlarınızdan biri ruh eşinizle tanıştırabilir. Davetleri kaçırmayın.

AKREP: Sözlerinizin Yanlış Anlamaya Neden Olacağı Bir Haftaya Giriyorsunuz, Dikkatli Olmanız Sizin Lehinize Olacak

Geleneksel astrolojide kabul görmüş eski yöneticiniz Mars geçmişe dönük sorgulamalar yapmanızı ve eski kırgınlıklarınızla yüzleşmenizi sağlamak üzere harekete geçiyor. 3 Temmuz da itibaren yaz rehavetine kapılıp, dinlenmeye ağırlık vereceksiniz. Dolunay iletişim araçlarınızdan bir kısmından vazgeçmenize sebep olacak. Yıllardır kullandığınız çamaşır makinenizi veya otomobilinizi yenilemeyi düşünebilirsiniz. Yöneticilerle aranız Merkür gerilemesinin yan etkileri yüzünden açılabilir. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Ayın başından sonuna dek bu konuda dikkatli olmalı hata yapmamalısınız. Başkalarını özellikle kariyerinizi etkileyecek kişileri yanlış anlama potansiyeliniz yükseliyor.

YAY: Sinirlerinize Hakim Olmanız Gereken Bir Haftadasınız, Finansal Gelirlerinizin Bir Bölümü Ayın İlk Yarısında Sonlanabilir

Arkadaşlık alanınıza yerleşmeye başlayan Mars sosyal ortamların aranan, çekici ve eğlenceli kişisi olmanızı sağlayacak. Öte yandan arkadaşlıklarınızı bozacak tartışmaların tetikleyici olmaktan da kaçınmanız zor. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Finansal gelirlerinizin bir bölümü ayın ilk yarısında sonlanabilir. Dolunay para alanınızda bir bitişine sebep olacak. İş arıyorsanız bulabilir, memnuniyetsiz bir şekilde çalışıyorsanız işinizden ayrılabilirsiniz. Merkür ay ortasında geri gidecek ve şakalarına ayın ilk günlerinden itibaren başlayacak. Seyahat evraklarınızın, valizinizin kaybolma ihtimaline karşı önlem almalısınız.

OĞLAK: Arzu Ettiğiniz Konuma Ulaşmanız Sizin İçin Zor Olmayacak, Radikal Değişikliklere Yönelebilirsiniz Bu Hafta

Kariyeriniz yaşamınızın en önemli unsuru. Ve Mars kariyer alanınızı ay boyunca yönetecek. Hırsınız, ataklığınız çalışkanlığınıza eklenince arzu ettiğiniz mevkiye ulaşmanız hiç de zor olmayacak. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay, yaşam biçiminizde önemli bir değişiklik yapmaya zorlayacak. Evlenebilir veya görünüşünüzde radikal değişiklikler yaratabilirsiniz. Merkür ay ortasında geri gidecek ve ay başından itibaren fatura, vergi, sigorta ödemelerinizi unutmamaya çalışın. Hatalı evraklar baş ağrıtacak sonuçlar yaratacak. Kontrollerinizi sıklaştırın ve dikkatinizi odaklamayı unutmayın.

KOVA: Merkür Gerilemesinden Etkilenen Burçlardansınız, Bu Yüzden Evlilik ve Ortak İlişkilerinizde Dikkatli Olmanızda Yarar Var

Seyahatlerinizin hız kazanacağı bir aya başlıyorsunuz. Mars seyahat ve medya çalışmaları alanınıza geçtiğinde, hırslı, azimli ve cesur davranışlarınızla hedefinize ulaşacak, başarılı olacaksınız. Bütün fobilerinizi arkada bırakıp, özgürlüğün tadını çıkartmalısınız. Dolunay kötü alışkanlıklarınızla sert bir biçimde yüzleşmenize ve gelecek için yeniden yapılanmanıza neden olacak. Merkür gerilemesinin erken dönem etkisi evlilik ve ortaklık ilişkinize zarar verebilir. Olaylara karşı önyargılı yaklaşmamalı, dinlemeden hüküm vermemelisiniz.

BALIK: Temmuz Ayı Ameliyat Olmak İçin Uygun Bir Ay Değil; Zorunlu Değilse Ertelemeniz Sizin Lehinize Olur

Vergi, sigorta, kredi borçlarınızın katlanarak sizi zor durumda bırakmaması için geçmişe dönük hesaplarınızı ayın başında kapatmaya çalışmalısınız. Mars başkalarının kaynaklarıyla ilişkili alanınızı tetikleyecek ve olumsuz açıları sıkıntılı durumlara neden olabilecek. Temmuz ameliyat olmak için hiç de uygun bir ay değil. Zorunlu değilseniz ertelemelisiniz. Arkadaşlarınızla bağınızı koparacak dolunay Oğlak burcunda gerçekleşecek. Ayrılık nedeniniz onlardan birinin kaybı veya uzaklara taşınması olabileceği gibi sert bir tartışma da dostlukları bitirebilir. Merkür gerilemesi sağlık ve iş hayatınızda aksaklıklara sebep olabilir. Kendinizi korumalısınız.

www.sukarakuş.com

Konular :