EVLİLİK HAYATI

Eşinizi Baştan Çıkarmanın Yolları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 30.11.2011

Kocanızı Tekrar Nasıl Baştan Çıkarabilirsiniz

Evli olmak demek yatak odasından soğumak anlamına gelmemeli, çoğu çiftin “Nasıl yani” dediğini tahmin edebiliyoruz. Cinsel yaşamınız son zamanlarda kesintiye uğradıysa ve bu durum canınızı sıkıyorsa doğru yerdesiniz. Aslında biraz fazladan çaba ile durağan seks hayatınızı tersine çevirebilirsiniz.İşte size eşinizi tekrar baştan çıkarmanızı sağlayabilecek4 sihirli hareket.

Hiç BeklemediğiBirAnda Ona Sarılın

Kocanızı Tekrar Nasıl Baştan Çıkarabilirsiniz

Her gün düzenli olarak işinize gidiyor, alışveriş yapıyor, yemek pişiriyor, temizlik ve çamaşırlarla uğraşıyorsunuz öyle değil mi? Peki tüm bunları yapmaya zamanınız oluyor da eşinize ayıracak zamanınız neden olmuyor?Onunla en son ne zaman ateşli bir şekilde öpüştüğünüzü hatırlıyor musunuz? Oysa atacağınız doğru bir adımla, küllenen romantik duygularınızı harekete geçirebilirsiniz.

Akşam yemeğinden sonra her zamanki gibi televizyon izlemek yerine, her ikiniz için de çok daha eğlenceli olacak bir şeyler deneyin. Kollarınızla onu sarın ve kanepede ona sokularak öpüşmeye başlayın. Eminiz bu hareketiniz ona hoş bir sürpriz olacak ve her ikiniz için de iyi bir gecenin başlangıcı olacaktır.

Ona Özel Olduğunu Hissettirecek Romantik Bir Akşam Yemeği Pişirin

Kocanızı Tekrar Nasıl Baştan Çıkarabilirsiniz

Sadece onun için, sevdiği bir yemeği pişirin ve o yemeğin ikinize özel olduğunu hissettirin. Sanki evde değil de şık bir restoranda başbaşa yemeğe gitmişsiniz gibi hareket edin. Fonda sevdiğiniz bir müzik, masada birkaç mum, kışkırtıcı tütsü kokusu ve karşısında bütün güzelliğinizle siz. Buna hangi eş hayır diyebilir ki? Ona sevginizi göstermek için özel gün aramayın. Aksine sıradan bir günde yapacağınız bu son derece romantik sürpriz onu daha çok sevindirecek ve size olan duygularını harekete geçirecektir.

Telefonuna Gün İçinde Flört Mesajları Atın

Kocanızı Tekrar Nasıl Baştan Çıkarabilirsiniz

Eşinizin telefonuna en son ne zaman seksi bir mesaj gönderdiniz? Ya da hiç göndermeyi düşündünüz mü? Hafızanızı yormayın, sanırım ilişkinizin ilk yıllarındaki bu mesajlar artık tarih oldu sizin için. Öyleyse neden yeniden denemiyorsunuz? Slogan şu: “İlk günkü duygular için, ilk günlerdeymişsiniz gibi hareket et!.” “Ne yazacağımı bilemiyorum” diyenlerdenseniz internetin bilgi gücünden yararlanın deriz…

Kocanızı Tekrar Nasıl Baştan Çıkarabilirsiniz

Onu Düşündüren Bir e-posta Gönderin

Birkaç kısa ama eşinizde heyecan ve merak uyandıracak cümlelerin yazılı olduğu bire-posta ilişkinize romantizmi yeniden davet etmek için çok etkili olabilir. Örneğin eve gelince ona yapmak istediğiniz şeyler hakkında fikir verirken aynı zamanda da heyecanlanmasını ve iyice meraklanmasını sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın ve eşinizi nelerin etkileyebileceğini düşünün, unutmayın onu sizin kadar kimse tanımıyor. Onu ne heyecanlandırır neler şaşırtır bunları düşünerek yazacağınız kelimelerle kaybolan romantik duyguları geri getirebilirsiniz. E-postanızın uzun olması gerekmez. “Bugün eve erken gel ve seni neyin beklediğini gör!…” kadar kısa ve etkili e-postalar atabilirsiniz.

Unutmayın başlattığınız kıvılcımlar kısa sürede ateşe dönüşecektir…

Konular :