ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Ay Tılsımı Bu Kez Çok Güçlü Olacak!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.07.2012

Astrolog Su Karakuş

Yeniay Yengeç burcunda doğuyor. Ay Tılsımı bu kez çok güçlü olacak. Mutlaka uygulayın.

19 Temmuzda Yengeç burcunun 26. derecesinde gerçekleşen Yeniay sırasında Ay-Satürn arasında kare açı oluşuyor. Duygularımızı tam olarak ifade edememek, içimizde tutmak, baskılamak eğilimi bir miktar sıkıntı yaşatsa da, başarıyı getirecek, ilişkilere yön verecek bir açı bu. Yeniay ev almak-satmak, taşınmak, yuva kurmak gibi amaçlarınızı gerçekleştirmeniz için yeni fırsatlar yaratacak.
Yeniay Merkür’ün bir çok olumlu açısı altında gerçekleşiyor ve Merkür o sırada geri gidiyor. Bu garip gökyüzü etkisini ne yorumlamak ne yaşamak kolay olmayacak. Ancak şunu belirtebilirim ki eskilerde kalan, yarım kalan ne kadar aşk, proje, ilişki, arkadaş, tanıdık varsa yeniden gündeme gelecek ve kimi sevgiye, kimi hedeflere, kimi şansa kimi de değişime ulaşmamızı sağlayacak. Merkür’ün Mars, Venüs, Jüpiter ve Uranüs’le olumlu açısı bu kez yeniayı anlamlı hale getirecek. Üstelik Venüs-Mars arasındaki olumlu açıda yeniayda güçlü bir etki, yaratarak aşk, sevgi ilişkilerimize canlılık, hareket ve bir miktar erotizm katacak.
Bu kadar yoğun olumlu açılar altında ve Ay’ın doğal evi olan Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniaydan yararlanmak için Ay tılsımını mutlaka uygulamalısınız. Ay’ın gücü öyle yüksek ki, tılsım size bütün dileklerinizi gerçekleştirme yolunda bir anahtar verebilir. Son zamanlarda Ay tılsımının başarısına öykünerek ortaya atılan Ay ritüeli, ay meditasyonu gibi gücü Ay tılsımıyla mukayese edilemeyecek ritüellerle idare etmeyin. Bu çok özel bir dönem. Ve bu dönemin olumlu etkisinden mutlaka yararlanın.
22 Temmuz da Güneş Aslan burcuna geçerek; aşk, liderlik, eğlence yaşamı, gösteri dünyası, yaratıcılık gibi alanlarda canlanma getirecek. Merkür’de Aslan burcunda gerilediği için yanlış ego kullanımı, acı bir yenilgiye dönüşmesin istiyorsanız, 22 Temmuzdan itibaren başkalarının övgüsünü almak için çabalamak yerine merhamet duygunuzu öne çıkartmalısınız.
Yine aynı gün Jüpiter( şans) ile Uranüs( devrim) arasında oluşan olumlu açı geçmişte yapmayı istediğimiz ama koşullar elvermediği için yapamadığımız değişiklikleri sağlayacak şansı yaratacak.
Olumlu açılarla dolu harika bir haftaya başlıyoruz. Bununla birlikte Mars-Uranüs-Plüton arasındaki gergin açı ne yazık ki toplumsal felaketler ve afetlerle, patlamalar ve terör saldırılarıyla tekrar yüz yüze geleceğimizi bildiriyor. Uranüs ve Plüton’un geri gidiyor oluşu Mars’ın gücünü arttıracak ve Terazi burcuna özgü uzlaşmacı yapı öne çıkarak olaylara sağduyulu, anlaşmaya dönük yaklaşmayı sağlayacak olsa da bu tür zararlı gezegenlerin arasındaki uyumsuz açılarda her zaman dikkatli olmak gerekiyor.
Yeniayın getirilerinden ev, mülk sahibi olarak, aile kurarak yararlanmanızı dilerim.

Konular :