ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Dünya Büyük Meydan Okumalarla Çalkalanacak

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.07.2012

Dünya Büyük Meydan Okumalarla Çalkalanacak

Başak burcunda uzun süre yolculuk yaparak sağlık sorunları yaratan ve belki de hiç olmadığımız kadar hasta hissettiren Mars (cesaret), 3 Temmuzdan itibaren Terazi burcuna yerleşerek, Uranüs (değişim) ve Plüton’la(dönüşüm) olumsuz bir açı altına girerken, Satürn’e(engeller) yaklaşacak.

Küçük Grupların Büyük Meydan Okumaları Söz Konusu Olabilir

Dünya düzeninde ciddi değişimlerin oluşacağını temmuz başından itibaren fark edeceğiz. Terazi burcu adalet, yasa ve sözleşmeyle bağlanan ortaklıkları simgeler. Adalet arayışı Mars’ın görevi haline gelecek ve kendini savunmak veya ülkesini korumak isteyen küçük grupların büyük meydan okuyuşlarıyla çalkalanacak dünya.

Plüton Toplu Ölümleri, Gerilemesi İse Gizlenen Ölü Sayısını Anlatır

Yine aynı gün 3 Temmuz'da (29 Haziran- 8 Temmuz arasında etkisi devam edecek) Oğlak burcunun 12. derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay sırasında gerileyen Plüton ile Ay’ın kavuşum açısı içinde olması düşündürücü zira Plüton toplu ölümleri, gerilemesi ise gizlenen ölü sayısını anlatıyor.

Oğlak burcunda gerçekleşen dolunay yönetimlerin bitişini, görevlerin tamamlanışını ve ardında çok sayıda ölü bırakan liderlerin çöküşünü ifade edecek. Çünkü dolunay sırasında yeni liderler yaratan Uranüs’de tetiklenecek. Bu yenilik sert açılar altında gerçekleştiği için kanlı bir dolunay olacağından bahsedilebilir.

Her Konuda Duraksama Dönemine Geçmeniz Mümkün

Yenilikleri sağladıktan sonra köşesine çekilmek isteyen Uranüs, 13 Temmuz da Koç burcunda geri gitmeye başlayacak. Ve gerilemenin etkisini 15 gün öncesinden hissedeceğiz. Hafta başından itibaren ilişkilerden, finansal yatırımlarınıza kadar hemen her konuda duraksama yapamaya başlayabilirsiniz.

Merkür yılın yarısını gerileme etkisi ile diğer yarısını ilerleyerek geçiriyor. 15 Temmuz da Merkür’ün Aslan burcunda gerilemesi; aşk, eğlence, çocuklarla ilgili koşullar, sınavlar konusunda yanlışlıkların, ayrılıkların kurbanı olmamız anlamına gelebilir.

Merkür'ün Gerilemesi Yanlış Kararlar Almanıza Neden Olur

Merkür gerilerken yanılgılar ve yanlış anlamalar artarak ayrılıklara, yanlış kararlara neden olur. Ve Merkür’de gerilemeye başlamadan 15 gün önce aksiliklerini, soğuk duş etkisi yaratan şakalarını başlatır. Dikkatli olmakta ve sözleşme imzalamak için acele etmekte yarar var.

Konular :