ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Harikalar Diyarı Haftası

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 30.07.2012

Harikalar Diyarı Haftası

Haftanın açıları o kadar güzel ve olumlu ki nerden başlayacağımı şaşırdım.

Dolunay Şans, Bolluk ve Bereket Getiriyor

Önce dolunayı anlatayım. Kova burcunun 10. derecesinde gerçekleşecek dolunay tam dostluk bir şöleni sunacak. Uranüs ( değişim ve devrim) ve Jüpiter (şans, bolluk, bereket) konum olarak hem Güneş’e hem Ay’a pozitif açılarla bağlanıyor. Bunun yanı sıra hafta boyunca Güneş-Uranüs-Jüpiter arasındaki uyum süreceği için keyifli ve mutlu hissetmek, neşemizi arttıran olaylar yaşamak mümkün olacak.

Hafta orasına dek Venüs-Satürn olumlu açısı kalıcı bağlar ve ilişkiler kurmayı, sabretmeyi kolaylaştırırken, Mars-Jüpiter olumlu açısı hedefe ulaşırken şansın yardımınıda alacağımızı anlatıyor.

Dolunay'ın Etkileri Hafta Boyunca Yüzümüzü Güldürecek

Dolunay yeni arkadaşlıklar, eski dostlarla yeniden bağlantı kurmak, dilekleri bir biçimde farkında olmadan gerçekleştirmek, bitişlerin daha olumlu başlangıçlara sebep olması gibi etkilerle yüzümüz güldürecek. Dolunay 2 Ağustos'da gerçekleştiği halde hafta başından, gelecek hafta başına kadar etkisini sürdürecek.

Dolunay'dan En Çok Hangi Burçlar Yararlanacaklar?

İkizler, Terazi ve Kova burçları dolunaydan iki kat yararlanırken, Koçlar ve Yaylar küçük fırsatları büyük kazançlara çevirebilecek. Sıkı ve azimli bir çabayla Aslan, Boğa ve Akreplerde başarıya ulaşabilecekler. Dolunay sırasında tetiklenen Güneş, Uranüs ve Jüpiter beklentilerimizin ötesinde bir yere ulaşmak için egonun, benliğimizin ve kişiliğimizin, değişikliklere uyum sağlama yeteneğimizin son derece işimize yarayacağını müjdeliyor. Bu arada şans kesinlikle omzunuzda oturan bir melek gibi yanınızdan ayrılmayacak.

Dolunayın keyfine varacağınız mutlu bir hafta dilerim.

Konular :