ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Bu Hafta Tam Bir "Romans Haftası" Olacak

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.08.2012

Bu Hafta Tam Bir Romans Haftası Olacak

Venüs ve Neptün aşkın iki sadık dostu. Biri çapkınlığı öteki romantizmi öne çıkarsa da ikisi olmadan sevmek ve bir ilişkiyi sürdürmek pek mümkün olmaz. Olsa da tadı tuzu olmaz.

Balıklar, Akrepler ve Yengeçlerİçin Harika Bir Hafta

Venüs Salı'dan itibaren yengeç burcuna yerleşerek, Balık burcunda gerileyen Neptün’le uyum içinde, anlayışı, sevgiyi, aşkı ve romantizmi yüceltecekler. İçinizde kanat çırpan kelebeklerin, hayallerin ve romantik anıların sebebi işte bu olumlu açı. Neptün geri gidiyorsa da fonksiyonlarını yavaşlattıysa da, bu tür bir açı altında ruhunuzu okşamadan duramayacak. Derin duyguları ve duygusallaşma arzusunu aşılamaya devam edecek. Balıklar, Akrepler, Yengeçler ve yükselen burcu bunlardan biri olanlar için harika bir hafta başlıyor.

8 Temmuz En Zorlayıcı Gün

Çarşamba günü Merkür gerilemesi sona eriyor. Malum Aslan burcunda 15 Temmuzdan bu yana süren, unutma, yanlış anlama ve sık sık gerginleşme arzusu doğuran bir gerileme yaşanıyordu. 8 Temmuz'da Merkür durağanlaştığı için en zorlayıcı günü yaşayacağız. Not alalım defterlerimize, cep telefonlarımızın veya laptoplarımızın alarmını kuralım “aman dikkat Merkür durdu yaşam durmuş kadar olacak, bugün kimseyle dalaşma, birçok şeyi unutacak ve yanlış anlayacaksın, kaza yapma riskin kuvvetli araç kullanırken dalgın olacaksın” gibi şeyler yazmalısınız.

Merkür Gerilemesinin Etkileri 23 Ağustos'ta Bitiyor

9 Ağustos'dan sonra rahat bir nefes alacağınızı sanmayın ama. Merkür gerilemesinin etkisi 23 Ağustos'da tam olarak bitmiş olacak. Çocuklar, aşk ve eğlence yaşamınız hakkında hala çok dikkatli olmalısınız. Projelerin olurunu aldıysanız bile, sözleşme yapmış da olsanız projelerinizi sattığınızı düşünmeyin ta ki Ağustos’un son haftasına kadar.

Yaratıcılığınıza değer verilmemesi ne saygısızlıktan ne de sizin değersiz oluşunuzdan sadece Merkür gerilemesi herkesi abondene ettiği ve bu tür unutkanlıkların, iş yapamama yetersizliğinin sıcaklardan sanılmasından.

Merkür Gerilemesi Dışında Gezegen Açıları Yine Sevindirici Bu Hafta

Jüpiter-Uranüs arasındaki hoş bakış açısı değişikliklerin, yeniliklerin şans getireceğini, iyi bir devrede olduğunuzu hatırlatacak. Ve istediğiniz ilerlemeyi kaydedebilmek için şansın yardımını da alacağınızı hafta bitmeden fark edeceksiniz. Koç, İkizler ve yükselen burcu bunlardan biri olanlarla, hava ve ateş grupları bu açıyı kullanırken haftanın en şanslıları olacak.

Uranüs-Plüton arasındaki savaş bu haftada devam ediyor. Her iki gezegen de gerilediği için bu savaş gizli servisler arasında yaşanıyor izlenimi veriyor. Her şey perde arkasında ve gizli gelişiyor.

Şok Etkisi Yaratacak Gelişmeler Ortaya Çıkmaya Başlayacak

Devrim için büyük adımlar atılırken, kökden değişmeyen her şey büyük bir yıkımla karşı karşıya kalabilir. Bu açı aynı zamanda patlamaya hazırlanan yanardağların, depremlerin, şaşırtıcı-öngörülemeyen toplu ölümlerin ve yıkılan ülke politikalarının habercisi. Şimdilerde süren gizli faaliyetler Eylül'den itibaren açığa çıkmaya ve şok etmeye başlayacak.

Terazi Burcunda Mars-Satürn Yakınlaşması Devam Ediyor

Genel bir bilgi olarak 2 yılda bir tam döngüsünü tamamlayan Mars her 2 yılda bir Satürn’le, Uranüs ve Plüton’la kavuşup zararlı olma potansiyelini açığa çıkarıyor. Bu tür kavuşumların oluştukları dönemler değil ayrılmaya başladıkları dönemler daha kötü gelişiyor.

Bu Dönemde Olayları Akışına Bırakmak Hayat Kurtarıcı Olabilir

Mars-Satürn kavuşumu Terazi burcunun son derecelerinde gerçekleşeceği için, beklenen zararı göstermeyecek ancak adalet, ortaklık ve stratejik ortaklıklar adına savaşlar ve büyük baskılar sürecek. Kişisel anlamda evlilikler ve ortaklıklar açısından küçük bir risk oluşabilir. Baskıya direnmek yerine bir süre olayları akışına bırakmak hayat kurtarıcı olabilir.

Keyifli bir hafta dilerim.

Konular :