ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Bilinen En Güçlü Tılsımlar: "Osmanlı Tılsımı 2"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.02.2012

Bilinen En Güçlü Tılsımlar Osmanlı Tılsımı 2

Osmanlı Tılsımlarının gücü bir döneme damgasını vurdu. Ve önce ihtiyaç kalmadığından sonra bu gücü bilinçli bir şekilde yok etmek için lanetli ilan eden kilise tarafından unutturuldu.

Osmanlı Tılsımının Aydınlatan ve Zenginleştiren Etkisinden Yararlanmalısınız...

Osmanlı Tılsımlarına yeniden ihtiyaç duyduğumuz kesin. Gerek tılsımlar gerek evliyalar cenneti olduğumuz için korunduğumuza inananlardanım. Bireysel ve toplumsal anlamda çabalarımızın ödüle dönüşmesi için, Osmanlı Tılsımlarının aydınlatan, zenginleştiren, kavuşturan, başarıya yönelten etkisinden yararlanmalıyız.

Osmanlı Tılsımı Yaparken Niyet Çok Önemli

Osmanlı Tılsımı yapabilmek için öncelikle niyetinizin iyi, doğru, güzel ve başkalarının zararına olmayacağına emin olmalısınız. Sonra niyetiniz gerçekleştiğinde başkalarının yararına yapacağınız iyiliği (bir çocuğun okul bursunu üstlenmek, küçük bir meblağı yardım derneklerinden birine aktarmak, sokak çocuklarını veya sokak hayvanlarını beslemek vb.) belirlemelisiniz.

Dileğiniz Net ve İyi Olmalı

Başlangıçtaki dileğiniz ve karşılığında yapacağınız iyilik net olmalı. İçinizden gelmeli. Kendinizi zorunlu hissetmeyeceğiniz bir ruh hali içinde olmalısınız.

Osmanlı Tılsımları Enerjinizi Düzenlemekle İşe Başlıyor

Osmanlı Tılsımlarını yapabilmek için uyumlanmanız gerekmez. Ancak bu konuda özel bir enerji çalışması ile size destek vermemizi talep edebilirsiniz. Osmanlı tılsımı iki bölümden oluşur: Birinci bölümde, size gönderilen sihirli okumayı belirtilen süre boyunca yapmalı, dileğinizi her gün tekrarlamalısınız. İkinci bölümde gerçek bir tılsımla tanışacaksınız.; hem tılsımlı bir materyal edinecek hem de gezegen tılsım çalışmalarında olduğu gibi, sihirsel etkisi olan bir dizi çalışmayı yapacaksınız. Bu çalışmalardan son derece keyif alacağınızı, şevkle yapacağınızı düşünüyorum.

Dileklerinize Ulaşma Yolunuz Açılıyor...

Osmanlı Tılsımlarının duyurusunu ilk yaptığımda bu konuyu atlamayan, hemen Osmanlı Tılsımını alanların geri bildirimleri bana bu çalışmaların neşe saçtığını, enerjiyi serbest bıraktığını ve gücünün bir bölümünü bu serbestlikten aldığını öğretti. Kafanız karışık, aklınızı belli bir konuya odaklayamıyorsanız bile Osmanlı Tılsımları enerjinizi düzenlemekle işe başlıyor.

Önce sakinleşiyor, sabretmeye hazır hissediyorsunuz. Bunların kendiliğinden olması ise tılsımların gücünden kaynaklanıyor. O doğru bir şekilde ihtiyacınız olanı size aktarıyor, böylece dileklere ulaşma yolunuzu açıyor.

Güzel Bir Fırsatla Karşılaştığınızda İyilik Yapmaya Devam Etmelisiniz

İkinci bölümü tamamladıktan sonra, acele etmeden sonuç almaya hazır hissetmeniz gerekiyor. Önce karşınıza dileklerinize uygun kişi/ kişiler/ teklifler/ olaylar çıkıyor. Bu anda iyi bir değerlendirme yapmalısınız. Doğru seçim, doğru karar çok önemli. Kendinize güvenerek sonuca ulaşmak için baştan söz verdiğiniz iyilik bu aşamada devreye giriyor.

Güzel bir fırsatla karşılaştığınızı düşündüğünüzde iyilik sözünüzü yerine getirmelisiniz. Dileğiniz tamamen gerçekleşene dek bu sözü tutmaya tekrar tekrar aynı iyiliği yapmaya devam etmelisiniz. Sonuç alma sürecinin uzamayacağına eminim.

Unutmayın, Kazandıkça İyilik Yaparsanız Daha Fazla Kazanırsınız

Osmanlı Tılsımını kendim için uyguladığımda ve gerçekten ihtiyacım olan parayı elde etmeye başladığımda bunun bir kere değil sürekli olacağından emin oldum. Yaptığım iyiliği tılsımla ilişkilendirmeyecek kadar içten yapıyordum.

Aradan yıllar geçtiğinde şunu fark ettim; kazandıkça iyiliğe yatırım yapıyor, iyiliğe yatırım yaptıkça daha fazla kazanıyordum. Tılsımların gücünün bir bölümü de iyilikten geliyordu. Bu nedenle Osmanlı döneminde sebil, çeşme, camii, kütüphane gibi yatırımlara önem verilmişti. Açlar doyurulmuş, yeni edinilen toprakların halkına iyi davranılmıştı.

Konular :