ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Melankolinin Yıldızı Zaurak'a Dikkat!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.05.2012

Su Karakuş Yazar Resim

Geçtiğimiz hafta 6 Mayıs da gerçekleşecek Dolunay’ın etkilerinden bahsetmiş, “ zehirlenme”lerin ve genel olarak halkın sağlığını tehdit eden durumların öne çıkacağını belirtmiştim. Nitekim ilkokullarda süt dağıtımı sırasında birçok öğrenci zehirlendi.

Akrep, Boğa, Aslan ve Kovalar Bu Hafta Zorlayıcı Günler Yaşayabilir

Dolunay’ın etkisi Cuma gününe kadar devam edecek. Dolunayda tetiklenen South Scale’in başımıza neler getirebileceğini tekrar hatırlatayım: “Kayıp, hırsızlık, ihanet, kötü kullanım, zührevi hastalık, zehirleme, boğma, çok büyük acı, intikam, yasal suçlar”
Ani ve kontrolsüz tepkilere dikkat etmeli, ameliyat, ödemeler, vergi, sigorta gibi konuları yeniden gözden geçirmeliyiz.

Akrep, Boğa, Aslan ve Kovalar veya yükseleni bunlardan biri olanlar açısından (sabit grup) zorlayıcı günler yaşanabilir. Akrep burcuna özgü başkalarının kaynaklarını ve yer altı kaynaklarının kullanımı da sorunlu ve çözüm bekleyen alanlar olabilir. Kredi ödemeleri, sponsorluk anlaşmaları yaşamınızın bir parçasıysa dikkatli olmalısınız. Ameliyatlarınızı ertelemeniz yararlı olabilir. Derin sorgulamalar, yüzleşmeler ve tek gecelik korunaksız ilişkiler açısından hiç uygun bir dönem değil.

Boğa, Aslan, Kova ve Akrep Zurak Yıldınızın Etkisi Altında Olacak

Hafta boyunca Güneş’le Jüpiter’in kavuşumunun keyfini hissedeceğiz ancak kavuşumun derecesinde, intihar eğilimini arttıran bir sabit yıldız tetiklenecek: Zurak. Boğa, Aslan, Kova ve Akrep yine risk altında. Gökyüzünün neşeli hali, kimi bunalımlı ve kişisel haritasında açıları olumsuz kişileri kendi sonunu hazırlamaya sürükleyebilir. Ekonomik sorunlar, özgüven eksikliği dönemin sorunları olacak.

Bunlara rağmen mutlulukların ve sevginin ön planda olacağı bir hafta yaşayabiliriz. Venüs-Satürn olumlu açısı uzun sürecek ilişkilere başlama şansı getiriyor. Mars-Plüton olumlu açısı azmin zaferini, güçlü kişilerin destekleyici olacağını, yardım almakta zorlanmayacağımızı müjdeliyor.

Boğalar Çarşamba Gününden Sonra Kararlı Adımlar Atacak

Çarşambadan itibaren Merkür Boğa burcuna yerleşerek daha dingin ve sakin bir iletişim biçimi benimsememizi, mülk edinmekte kararlı ve araştırmacı davranışlarımızı yönetecek. Merkür-Neptün uyumu hayallerimizi gerçekleştirecek anlaşmalar yapma fırsatı getirirken, Merkür-Mars olumlu açısı da hedefimize ulaşacağımız teklifler alacağımızı ve imzaya dönüştürebileceğimizi anlatıyor.

Yıldızlar Dünyanın Yeni Bir Düzene Geçişinin Yıkıcı Olacağını Söylüyor

Bunca olumlu açı altında Mars-Neptün karşıtlığı hala sağlığımızı koruma zorunluluğu doğuruyor. Uranüs-Plüton karesi ise uzun zamandır devam ediyor ve toplumsal yapının değişmesindeki sancılı süreci, dünyanın yeni bir düzene geçişinin yıkıcı olduğunu hatırlatıyor.

Konular :