ASTROLOJİ DÜNYASİ - SU KARAKUŞ

Merkür Geriliyor Ama Nereye?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.03.2012

Merkür Geriliyor Ama  Nereye

Bir süredir Merkür geri gidiyor. Bu 2012’nin ilk gerilemesi. 12 Mart da Koç burcunda başlayan Merkür’ün gerileme yolculuğu, 23 Mart da Balık burcuna geçerek devam etti. Liderlik, yönetim, öncülük, cesaret, bencillik ve agresif ifade tarzı, tartışmacı yaklaşımlar Merkür’ün Koç burcuna özgü sunumlarıdır.

Sezgilerinizde Ciddi Yanılmalar Yaşıyorsanız Merkür’ün Gerilemesinden Ciddi Etkileniyorsunuz Demektir

Fikirleri direkt, net ve yan yollara sapmadan ifade etmek, biraz alaycı biraz subjektif iletişim kurmak Merkür gerilerken bir miktar sıkıntı yarattı. Liderlik ve öncülük edilen konularda gerileme görüldü. Merkür her zamanki söylemindeydi: “hadi bakalım ben olmadan sen nesin ve ne yapabilirsin?”

Eğer Merkür Gerilerken Doğduysanız, Kuvvetlenen Sezgileriniz ile Hayal Dünyanız Canlanacak

Merkür Balık burcunda gerilerken bu kez düşünceler içe döndü. Düş gücünüzde azalma, sezgilerinizde yanılma oluşursa Merkür gerilemesinden ciddi şekilde etkileniyorsunuz demektir. Bunun yanı sıra Merkür gerilerken doğduysanız tam tersine aşırı sezgisel tutum ve canlanan hayal dünyası hoşunuza gidecek. Ancak her koşulda yanılma, yanlış hayale kapılma ve kendinizi kandırma eğiliminde artış söz konusu.

Merkür Gerilerken Doyduysanız Bu Dönemi Şanslı Geçirebilirsiniz

Empati yeteneğinizi ve tahmin gücünüzü gözden geçirmenizde fayda var. Gerçi bunun kendiliğinden olacağına (özellikle Balık ve yükselen burcunuz Balıksa) emin olabilirsiniz. İmajinasyon, telepati, durugörü gibi yetenekleriniz Merkür’ün doğum anındaki yansımasına paralel bir şekilde artacak veya azalacak.

4 Nisan’dan Sonra Merkür’ün Gerilemesi Sona Eriyor; Esas Bitiş 23 Nisan…

Kısacası Merkür gerilerken doğduysanız şanslısınız algılarınız adeta açılacak. Ve unutmayın Merkür yılda 21 hafta gerileme etkisi diğer 21 haftada da ilerleme etkisi gösteriyor. Adil bir dünyada değilse de adaleti güçlü bir yaradılışta yaşıyoruz.

Merkür gerilemesi 4 Nisan da sona erecek ancak gerilemenin olumsuz etkilerinden 23 Nisan’da tamamen kurtulmuş olacağız.

Konular :