EDİTÖRÜN KALEMİNDEN

İyi Haftalar!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.04.2011

Bir yıla yakın bir süredir sizlerleyiz. Bu zaman içerisinde sitemizde yer alan konularda siz değerli ailelerin sorunlarına ve sorularına yönelik uzman görüşlerini ve değerlendirmelerini sayfamızda paylaşmaya çalıştık. Şimdi de yeni tasarım ve zenginleşen içeriğimizle sizlere merhaba diyoruz. Umarım beğenmişsinizdir.

Büyük bir hevesle yazın gelmesini bekleyen yüreklerin attığı şu günlerde, şakır şakır yağan yağmur canınızı sıkıyor olabilir şu aralar. Cansu der ki: Hazır havalar dışarıda gezmeye uygun değilken ve tiyatro sezonu sona ermek üzereyken birbirinden değerli sanatçıların keyifli oyunlarını kaçırmayın! Bu sezon öyle güzel oyunlar sergilendi ki kaçıranlar için bu ay son fırsat, bence iyi değerlendirilmeli. Sürekli güncel tutulan kültürel etkinliklerin aylık programını sitemizde bulabileceğinizi biliyorsunuzdur artık.

Alie Gök Kuşağı Logo

Yeni anne adayları, ek gıdaya geçişte bebeğinize ne yedireceğinizi bilemiyorsanız çözüm basit: Sitemizdeki “Besin Değeri Yüksek Bebek Yemekleri” tarifleriyle bebeğinizin damak tadına uygun yemekler yapmanız mümkün. Yapımı pratik, birbirinden farklı vitamin deposu bebek yemekleriyle bebeğinizi bir an önce tanıştırın derim.

“Yaşama Dair Röportajlar” bölümünde önümüzdeki ay bir Aile ve Evlilik Terapistini konuk edeceğiz. Bu sefer sizlerden gelen soruları uzmanlara yöneltmek istiyorum. Aile içi iletişimde sorunlar yaşıyorsanız ve bu soruların içinden nasıl çıkacağınızı bilemiyorsanız işte size bir fırsat. Sorularınızı e-mail adresime gönderin, cevaplandıralım. Sorularınızı ve sorunlarınızı cansubulducan@hepimizaileyiz.com a bekliyorum.

“Sanata Dair Söyleşiler” köşemize bu ay Tiyatro Sanatçısı, Sinema ve Dizi Oyuncusu Levent Özdilek konuk oldu. Sorularımızı içtenlikle cevaplayan değerli sanatçı Levent Özdilek ile ilgili meğer bilmediğimiz ne çok şey varmış. Hayranlarının kaçırmaması gereken bir röportaj. Böylesine önemli bir sanatçıyla tanışmaktan ve söyleşi yapmaktan büyük keyif aldım. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim yoğun temposu içerisinde bizlere vakit ayırdığı için. Umarım aynı keyfi siz de uzun ama bir o kadar da güzel söyleşimizi okurken alırsınız. (Meraklısına Not: Röportajı uzun tutmamın sebebi kolay kolay her yerde konuşmayan sanatçıyı yakından tanımak isteyenler içindir:)

Yeni ayda sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz. Yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız, sayfamızı şimdiden sık kullanılanlarınıza ekleyin derim!

Sevgiyle Kalın,

Konular :