EDİTÖRÜN KALEMİNDEN

Merhaba

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.09.2010

Biraz yoğun, biraz stresli ve bir o kadar da keyifli çalışmaların olduğu bir yazın ardından nihayet sizlerle buluştuk. Hepimizaileyiz.com ailesi olarak sitemizde, yaşama dair sorularınıza cevaplar bulmaya ve sizlere yeni fikirler sunmaya çalışacağız.

Hepimizaileyiz.com adından da anlaşıldığı gibi anneleri, babaları, bebekleri, çocukları, çalışanları kısacası herkesi ilgilendiren konuları içinde barındıran bir aile portalı. Her geçen gün ziyaretçilerini yeniliklerle karşılayacak olan sitemizde, çok yakın bir zamanda sürprizlerimizle sizleri şaşırtacağız.

Merhaba

Aile, kötülüklerin barınmadığı sağlam bir kale gibidir. Kalenin sağlamlığı ailelerin karşılarına çıkan sorunlarla baş edebilmesiyle doğru orantılıdır. Aile bireyleri olarak günlük yaşamın türlü sorumluluklarının yanı sıra, hayatın karşımıza çıkardığı doğaçlamalarla yaşarız. İşte bizler, tam da bu noktada sizlere bir “tık” mesafesinde olmayı seçtik. Sitemizdeki uzmanlarımıza, sorunlarınızla ilgili olarak merak ettiğiniz soruları yöneltebilir, röportajlarımızı okuyarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sitemiz, henüz yeni doğmuş bir bebek bizler için. Zamanla emekleye ve yürümeye de başlayacağız. Tüm bu süreçlerde siz ziyaretçilerimizin değerli fikirleri hiç kuşkusuz yolumuzu aydınlatacak, fikirlerimize fener olacaktır. Sitemizde görmek istediğiniz konular ve konuklar hakkında bizlere mail atabilir, haberlerimizden ve yeniliklerimizden haberdar olmak için sitemize üye olabilirsiniz.

Bundan sonra biz buradayız, ya siz nerdesiniz?

Konular :