ÖZLÜ CÜMLELER

365 Gün Seni Bekledik!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 24.12.2011

365 Gün Seni Bekledik

2011’in ne kadar hızlı, ne kadar çabuk geçtiğine hayret ediyorum. Günleri acil ve telaşlı yaşarken, insan ister istemez, şöyle geçen zamana dönüp bir bakıveriyor. Belki yargılıyor. Dünyada, ülkesinde, çevresinde, hayatında neler olmuş? Kendisi bu olan bitenin, neresinde durmuş? Kafasında bir de “hayalleri” var olmuşsa, onlara ne kadar yaklaşabilmiş?

Tüm bu düşüncelerin yanına yeni yıla dair planlara umutlar da ekleniyor. Hepsi birlikte çoğalıp, içimizde bir yer edinene kadar, ocak ayının ilk günlerini arkamızda bırakmış oluyoruz. Eğer bizi etkileyen ciddi olaylar yaşanmışsa, hayat zaten o andan itibaren değişime uğruyor.

Yeni yılın en güzel yanı, adı üstünde, bir yeniliği taşıması ve buna paralel olarak moralimizi bir parça yükseltmesi. Arkamızda bıraktığımız yılın, sorunlu ve üzücü anlarını birer tecrübe edinmiş olarak, büyük bir kalkan oluşturup, yeni yıla daha kuvvetli ve daha güçlü girmek, yaşanan sevinç ve mutluluklarımızı bizlere enerji kaynağı yapıp, yepyeni 365 güne umut dolu başlamak hepimizin hayali. Umarım her şey düşündüğümüz ve planladığımız gibi olur.


İşte O Gün Geldi Çattı!

Bitiyor. Çok mutluyum. 2011’i acısıyla tatlısıyla, sevdiklerimle ve sağlıkla tamamladım. Umarım sizlerde aynı düşüncedesinizdir. Kaybettiklerimiz veya sahip olamadıklarımızı 2012’nin telafi edeceğine inanıyorum. Yaşam adildir. Siz bu düşünceye ne kadar katılırsınız bilemiyorum ama hayat deniz gibidir. Aldığı her şeyi bir gün geri getirir. 2012 bizlere umut ettiklerimizi, hayallerimizdekileri getirsin. Bunu yürekten istemeliyiz ve mümkünse zahmet olmazsa biraz da çalışmalıyız değil mi ama?..

Söylemek istediğim, hala tüm insanlık için bir umut olduğu… Bilmeliyiz ki hayatta her şey geçer. Kederler içine kapanır, umutlar ve heyecanlar filizlenir. Yeter ki mutluluğa duyulan inanç ve umut sönmesin. 2011 nasıl geçmiş olursa olsun her şey hayata dair değil mi?..

Bizlerin elinde aslında farkında olmadığımız çok büyük bir değiştirme gücü var. Başlayan her yeni yıl, yeni ay, yeni hafta ve yeni gün, bizleri daha güzel yaşanmaya çağırıyor… Bu çağrıyı duymak ve ona doğru adım atmak hepimizin elinde. Neol Baba yok evet ama sevdiğimiz insanlar var. Onlar bizlere birçok hediye getirecek, emin olun. Bu hediyelerin değerleri paha biçilemez.

Sevgiyle, umutla, sağlıkla bekleyelim yeni yılı…

Herkese şimdidenmutlu yıllaaaaaarrr!

Konular :